Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 UWAGA !!!! W dniach 26.04 - 03.05 nie będzie możliwości odbioru kawy w Rzeszowie i w paczkomacie LOTOS (opłata 4 zł). zamówienia złożone w tym terminie, będą do odbioru od 04.05.  Przepraszamy za utrudnienia

 

 

 

Etiopia Yirgacheffe Aricha natural Gr1
  • Etiopia Yirgacheffe Aricha natural Gr1
  • Etiopia Yirgacheffe Aricha natural Gr1
  • Etiopia Yirgacheffe Aricha natural Gr1

Etiopia Yirgacheffe Aricha natural Gr1

15.81 zł
* Waga kawy:

* Mielona / W ziarnach:

* Stopień palenia:

  


 ETIOPIA YIRGACHEFFE ARICHA GR1 NATURAL

 

 palenie: jasne, średnie

 Region: Yirgacheffe

Obróbka: sucha, naturalna;  wysokość upraw: 1950 - 2100 m.n.p.m.

 

 Kawa ta wyróżnia się naturalną metodą obróbki, czyli przetwarzana jest "na sucho". Oznacza to, owoce kawy suszą się w całości na specjalnych stołach, dopiero po wysuszeniu oddzielane są łupiny. Dzięki takiej obróbce kawa nabiera mocniejszego kwiatowo-owocowego charakteru.

 

 Jest to kawa bardzo aromatyczna. Możemy to już wyczuć podczas mielenia, ale równie mocne są podczas zaparzania - silne aromaty owocowe, poziomki oraz tropikalnych kwiatów tworzą niezwykłą mieszankę. W naparze otrzymujemy niezwykły aromat, oraz wspaniały słodki owocowy syrop złożony z mandarynek, jagód, owoców pestkowych (jeżyna, malina), a wszystko to przyprawione delikatnie wspaniałą limonkowo-cytrusową świeżością. W przypadku średniego palenia pojawiają się dodatkowo czarne porzeczki, . Kawa ma bardzo wiele odcieni smaku i aromatu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy