Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 UWAGA !!!! W dniach 26.04 - 03.05 nie będzie możliwości odbioru kawy w Rzeszowie i w paczkomacie LOTOS (opłata 4 zł). zamówienia złożone w tym terminie, będą do odbioru od 04.05.  Przepraszamy za utrudnienia

 

 

 

Honduras SHG los lesquines

Honduras SHG los lesquines

8.91 zł
* Waga kawy:

* Mielona / W ziarnach:

  

 HONDURAS LOS LESQUINES premium

 stopień palenia: średnie

Kawa z Hondurasu jest mniej znana, jest to jednak kraj w którym produkcja kawy wzrasta. Większość produkcji to kawy gorszej jakości, przemysłowe wykorzystywane przez duże komercyjne palarnie. Są jednak również kawy wysokiej jakości, jedną z takich kaw właśnie Państwu oferujemy.

Po raz kolejny oferujemy kawę z plantacji Los Lesquines ze względu na jej jakość i walory smakowe. Kawa  ta w porównaniu do standardowych kaw SHG z Hondurasu, charakteryzuje się lepszymi walorami smakowymi, jak również bardziej delikatnym naparem. Ma ona niski poziom kwasowości, lekki kwiatowy aromat, mocny posmak cukru trzcinowego przechodzącego w karmel z dodatkiem moreli . Bardzo dobra do espresso.

 

Informacje:

region: CASITAS, CORQUIN COPAN

wysokość: 1150 mnpm

farma: Los Lesquines

odmiany: Bourbon, Caturra, Catuai

obróbka: myta

certyfikacja RFA, premium 15/19;

ocena: 84 pkt

aromat: intensywny, nuty karmelu i ciemnej czekolady;

smak: nuty kakao, owoców suszonych i moreli, słodka, dobrze zbalansowana

Dodaj komentarz